خرید آنلاین و مطمئن از گل فروشی گلمون

گلمون یک گلفروشی آنلاین است که با دارا بودن نمادهای اعتماد و مدرک رسمی (اینماد) همراه شما است. قیمت کلیه محصولات با توجه به قیمت روز گل ها به صورت سیستمی و هوشمند محاسبه و تولید میشود  و از طریق این سامانه می توانید به صورت آنلاین با پرداخت دلاری و ریالی عزیزان خود را سورپرایز کنید. همچنین از امکاناتی نظیر پشتیبانی تلفنی 24 ساعته + خرید کیک و هدیه همراه با گل لذت ببرید.

گل فروشی گلمون

ارسال فوری در سراسر کشور

گلمون با بیش از 40 نماینده از بین بهترین گل فروشی های مطرح کشور، هم اکنون می تواند بهترین گزینه برای خرید اینترنتی گل و گیاه باشد.

در نظر داشته باشید که هنگام خرید از گلمون، سفارش شما توسط شناخته شده ترین و بهترین گل فروشی های هر شهر انجام می شود. ما در این حرفه هرگز کیفیت برتر را فدای قیمت کمتر نکرده ایم. سفارشات وب سایت گلمون با گل درجه یک و گل رز هلندی اجرا می شود.

گلمون یک سیستم هوشمند است و تمامی محصولات با توجه به قیمت روز گل هر روز ساعت 8 صبح به صورت سیستمی آپدیت می شوند تا بتوانیم محصولات را با بهترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه کنیم.

ارسال بین المللی گل به سراسر دنیا

ارسال بین المللی گل به کشورهای خارجی توسط گلمون، یک خدمت حمل و ارسال حرفه‌ای است که امکان انتقال گل‌های زیبا و تازه به سراسر جهان را فراهم می‌کند.

خدمات گلمون شامل ثبت و پرداخت سفارش از بهترین سایت های فروش آنلاین گل آن کشور مانند گلمون در ایران و پیگیری سفارشات شما تا لحظه تحویل خواهد بود.

مشتریان می‌توانند برای پرداخت به صورت دلاری یا تومانی انتخاب کنند.

با بهره‌گیری از شرکت ثبتی گلمون در کشور ترکیه خرید ها با بهترین چنج ریت و کمترین کارمزد به صورت مستقیم و بدون نیاز به صرافی ثبت خواهند شد . گلمون سعی می‌کند تا بهترین و قابل اعتمادترین راه برای تبدیل دلار به تومان و بالعکس را به مشتریان ارائه دهد. این اقدام به منظور ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه‌تر برای مشتریان بین المللی می‌باشد.