آفتابگردان قرمز (Tithonia rotundifolia)، همچنین به عنوان آفتابگردان مکزیکی شناخته می شود، نسبتا نزدیک به آستانه های محبوب است. این یک گیاه جذاب و بلند است که تعداد زیادی از گلهای گرد را تولید می کند. شاعر دارای مراحل زرد، مراحل زرد و پرتقال، پر زرق و برق و پر زرق و برق پرتقال است. آنها در کنار شاخه های شاخه ای رشد می کنند که طوفان های بزرگ را به ارتفاع 80-100 سانتی متر می رساند. گیاه ارائه شده در دسته بندی های بزرگ به ویژه در زمینه گل های باغچه ای کمرنگ مانند زیتون های کوتوله، کمپوت های باغ و یا گلهای شاخه بریده می شود. همچنین می تواند به عنوان یک سپر برای گیاهان آسیب پذیر به باد قوی عمل کند. با توجه به رشد سریع و ثروت آن نیز به عنوان یک هنرمند انفرادی بسیار عالی عمل خواهد کرد.

دانه های آفتابگردان قرمز در اوایل بهار باید به ظروف بپزند. نهال های قوی با حداقل چند جفت برگ را می توان به انتهای زمین بهار / آغاز تابستان پیوند داد. این گیاهان را ترجیح می دهند متوسط، مرطوب، خشن و سبک متوسط خاک. آنها از ماه ژوئیه تا فراخوانهای اولیه ماه اکتبر در خاک بارور فراوان و بسیار طولانی می پرورانند.

آفتابگردان مکزیکی

روش تکثیر گل آپارتمانی آفتابگردان مکزیکی یا تیتونیا:

این گیاه با کاشت بذر تکثیر می یابد پس از کاشت بذر وهنگامی که جوانه ها ظاهر شدند باید به فاصله ۵۰ سانتی متر از یکدیگر آنها را تنک نمود در نقاط سردسیر بذر را در گلخانه کاشته و پس از رفع خطر سرمازدگی آن را در زمین می کارند.

نکات پرورشی گل آپارتمانی آفتابگردان مکزیکی یا تیتورنیا:

گل ها و برگ ها بخش زینتی گیاه را تشکیل م یدهند شبیه به گل آهار می باشد؛ گل بریده ی آن را باید به آرامی جا به جا نمود زیرا ساقه ای تو خالی داشته و خیلی زود از بین می رود ریشه ها سطحی است و در صورت خشکی زیاد خاک،‌گیاه را از بین می رود.

سفارش و ارسال فوری انواع گل و گیاه از بهترین گل فروشی های ایران

شهر خود را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست