سوالات متداول

چه گل های برای پرورش دادن در خانه مناسب است؟

چه گل های برای پرورش دادن در خانه مناسب است؟
چه گل های برای پرورش دادن در خانه مناسب است؟

چه گل های برای پرورش دادن در خانه مناسب است؟

چه گل های برای پرورش دادن در خانه مناسب است؟

احتمالا برایتان پیش آمده است که از مراکز خرید گل آنلاین سفارش سبد گل یا تاج گل یا انواع و اقسام گل های تزئینی را داده باشید. خرید گل یا سفارش گل چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید آنلاین گل تجربه ی دلچسبی خواهد بود. و تا زمانی که گل ها در فضای منزل تان هستند انرژی مثبت شان در خانه پخش خواهند کرد. اما این زیبایی بصری و حس مثبت در سبد گل یا باکس گل موجود در زمان تان تا زمانی ادامه خواهد داشت که طراوت گل ها و عمر مفیدشان می پاید.
از این رو شاید گزینه ی مناسب تر برای اینکه به صورت دائمی از زیبایی بصری و انرژی مثبت گل ها بهرمند شوید این باشد که در منزل تان باغچه ی کوچکی درست کنید و گل هایی در آن بکارید که ماندگاری بیشتری داشته باشند.
اما اگر در تدارک یک باغچه ی کوچک در منزل شخصی تان مصمم هستید بهتر است دو مورد را همواره در نظر داشته باشید:
1- چه نوع گلی برای پرورش دادن در باغچه ی منزل مناسب می باشد
2- چگونه از گل های موجود در باغچه منزل نگهداری و مراقبت کنید تا رشد بهتری داشته باشند
پیش از هر چیزی لازم است در رابطه با فاکتور هایی که به رشد صحیح و بهتر گل ها کمک می کنند اطلاعاتی داشته باشید.

این اطلاعات شامل موارد زیر می شوند:
1- آب مورد نیاز برای گیاه
2- نور مناسب برای گیاه
3- خاک مناسب برای گیاه
4- کود و تقویتی های مناسب برای گیاه

این مقاله پیشنهادی را بخوانید !  گل کوکب کوهی (سوزان)

این موارد جز نکات و الزامات اولیه برای رشد گیاهان می باشند. اما مورد مهم بعدی این است که کدام گیاهان برای پرورش دادن در منزل مناسب می باشند. در ادامه ی این مقاله قصد داریم چند نمونه از گل هایی که برای پرورش دادن در منزل مناسب می باشند را به شما معرفی کنیم.
گل آلیسوم یا ( مروارید عسلی )

گل های آلیسوم گل های کوچک هستند که در رنگ های صورتی، بنفش و سفید می توانید آنها را داشته باشید. عمرشان حدودا یک سال می باشد و بسیار معطر و خوشبو هستند. بهترین زمان برای کاشت بذر گل های آلیسوم اوایل فصل بهار می باشد.
گل شمعدانی

گل های شمعدانی همیشه باغچه ی شما را رنگارنگ و شاداب نگه خواهند داشت. جز مقاوم ترین تیره های گل و گیاه می باشند و انواع مختلفی در رنگ های متعددی دارند. شما شمعدانی را در گلدان نیز می توانید پرورش دهید و تکثیر کنید. و گفتنی ست که از طریق قلمه زدن می توانید گل های شمعدانی را پرورش دهید.
گل بنفشه

گل بنفشه که در زبان انگلیسی به Face Moon نیز معروف می باشند، یکی از پر طرفدار ترین انواع گل های خانگی می باشند. گل هایی به نسبت مقاوم می باشند که در فصل بهار به اوج گل دهی خود می رسند.
علاوه بر موارد اشاره شده در بالا که جز پرطرفدار ترین گل ها در باغچه های خانگی می باشند، گل هایی نظیر: گل لادن، گل نرگس، گل رز، گل ناز، گل آزالیا و خورشیدی نیز از گلهای زیبا و محبوب برای پرورش دادن در باغچه های منزل به شمار می آیند.

این مقاله پیشنهادی را بخوانید !  گل ادریسی

چند نکته مهم در انتخاب و خرید گل

انتخاب و خرید گل در مناسبت های مختلف برای تمام افراد کاری سخت و جذاب است که اگر کمی دقت به خرج دهید می توانید زیباترین گل را خریداری کنید. در واقع از زمانیکه فروشگاههای اینترنتی خرید گل به میان آمده است با استقبال بی نظیر افراد روبرو شده است، چرا که انتخاب از فهرست گل های متنوعی که در فروشگاههای مختلف وجود دارد می تواند این امکان را به شما بدهد که انواع و اقسام گل با آرایش های مختلف را ببینید و با مقایسه مدل و قیمت، بهترین گل را خریداری کنید. از این رو خرید گل آنلاین با مزیت هایی همچون، سرعت در پروسه خرید، سفارش گل و ارسال گل در سراسر ایران توانسته نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و در هر کجایی که هستید، چه منزل و چه محل کارتان به راحتی آب خوردن به خرید آنلاین گل بپردازید. برای اینکه بهترین گل را خریداری کنید با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.
گل مناسب را انتخاب کنید!

اینکه گل را برای چه مناسبتی می خواهید بسیار مهم است. در واقع هر نوع گل با توجه به ویژگی هایی که دارد برای مناسبت ها و افراد مختلفی قابل انتخاب است. به طور مثال اگر دسته گل را برای تولد می خواهید، بایستی از گل های شاد با رنگ های روشن انتخاب کنید و قطعا انتخاب گل برای مراسم ترحیم بایستی گل هایی همچون گلایل و تاج خروسی و گل هایی متناسب با همان تم باشد. به همین منظور انتخاب نوع و رنگ گل با توجه به مناسبتی که می خواهید، یکی از مهمترین چیزهاست که بایستی در خرید گل نظر داشته باشید.
گل های تازه
اگر بخواهید از طریق اینترنتی سفارش گل بدهید، بایستی در انتخاب فروشگاه حسابی دقت کنید و فروشگاه معتبر و قابل اعتمادی را برای خرید انتخاب کنید. در واقع زمانیکه به فروشگاه اطمینان داشته باشید، می توانید از تازگی گل های آن نیز اطمینان حاصل کنید و بهترین و تازه ترین گل را سفارش دهید.
فصل مورد نظر را درنظر داشته باشید!

این مقاله پیشنهادی را بخوانید !  گل گلایول

در هنگام خرید اینترنتی گل و سفارش گل به فصلی که در آن قرار دارید توجه کنید چرا که هر فصل، گل مختص به خودش را دارد و یکی از المان های مهم در انتخاب گل است.
سبد گل را فراموش نکنید!

اگر برای تولد شخص موردنظرتان قصد سفارش گل را دارید، توصیه می شود سبد گل را فراموش نکنید! گل هایی که در سبد آرایش شده اند بینهایت زیبا و خاص هستند و حس بی نظیری را به طرف مقابل القا می کند. فروشگاههای اینترنتی دارای سبدهای گل زیبا و خاصی هستند که با کمی گشت و گذار می توانید زیباترین آنها را انتخاب کنید.
سفارش گل به صورت اینترنتی

سفارش گل و ارسال گل به سراسر ایران این امکان را به شما می دهد که در زمانیکه قهوه در دست دارید در جایی خلوت بنشینید و گل دلخواهتان را با توجه به قیمتی که در نظر گرفته اید انتخاب کنید. از مزیت های بارز فروشگاه اینترنتی، صرفه جویی در وقت است و با وجود ترافیکی که در سطح شهر بیداد می کند می توانید با خیالی راحت گل موردنظرتان را آنلاین خریداری کرده و تا مدت 72 ساعت آن را درب منزل دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *