چه هدیه ای مناسب روز دانشجوست؟!
چه هدیه ای مناسب روز دانشجوست؟!

چه هدیه ای مناسب روز دانشجوست؟!

روز دانشجو، در ایران به ۱۶ ماه آذر اطلاق می‌شود. این روز، به یاد سه دانشجو (مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی و آذر شریعت‌رضوی) که هنگام اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا، در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۳۲ (حدود چهار ماه پس از کودتای ۲۸ مرداد همان سال) در دانشگاه تهران کشته شدند، گرامی داشته می‌شود.

واژه دانشجو، به اندازه کرامت و تقدسش، وسیع و پردامنه است. آن قدر پر افق که هرگاه به هر سوی کرانه اش انگشتی اشاره بریم، نسیمی تازه از معنا می یابیم.واژه «دانشجو» و برداشت از آن به ویژه در ایران، نیازمند انقلاب و دگرگونی کلی و فکری است. دانشجویی یک مقطع نیست. دانشجویی تنها عنوانی برای ورود به یک طبقه اجتماعی در جامعه نیست. دانشجویی زمان برنمی دارد. دانشجویی یک مکتب است. دانشجو نمی میرد.

روز دانشجو، یک روز بسیار مهم برای دانشجویان به خصوص سال اولی هاست. در این روز همه دانشجویان منتظر هدایای اطرافیان خود هستند. برای کادوی روز دانشجو بهتر است به دنبال هدایای جوان پسند باشید. با توجه به جنسیت و سلیقه دانشجو می توانید رنگ هدیه را انتخاب کنید.همچنین پیشنهاد می کنیم که براساس میزان بودجه و موجودی جیبتان انتخاب کنید.

هدیه مخصوص روز دانشجو

هدایای مختلفی را میتوان برای این روز در نظر گرفت . ولی یک انتخاب شیک و زیبا همیشه به یاد ماندنی می شود. پیشنهاد ما فارق از هرگونه نیاز های یک دانشجو انتخاب یک دسته گل زیبا و مناسب روحیات اوست.

 

فروشگاه آنلاین گلمون که در زمینه فروش گل و دسته گل های مناسبتی و … در بستر اینترنت فعالیت می کند می تواند شما را در انتخاب بهترین ها یاری کند.

 

سفارش و ارسال فوری انواع گل و گیاه از بهترین گل فروشی های ایران

شهر خود را انتخاب کنید

فهرست