انواع سبد گل و کاربرد آن
انواع سبد گل و کاربرد آن

انواع سبد گل و کاربرد آن

سبد گل یکی از انواع مختلف گل های طبیعی تزئینی می باشد که می توانید به دلخواه و در مدل های متنوعی آنها را در اختیار داشته باشید. اگر بخواهیم کمی به ماهیت سبد گل و در واقع فلسفه ی استفاده از سبد گل اشاره نماییم، باید گفته شود که سبد گل عموما برای مراسمی کاربری بیشتری دارند که کمی رسمی تر بوده و در واقع بهتر است بگوییم که مناسبت مشخص تری داشته باشند. البته در این بین لازم به ذکر است که سبد گل آنقدر زیبا و خاص می تواند باشد که تنها محدود به یک کاربری مشخص نشود، اما بیشتر برازنده ی مراسمی می باشند که جنبه ی رسمی تر دارند.

همانطوری که پیش تر به آن اشاره کردیم سبد گل انواع مختلفی دارد. و شما می توانید در هنگام سفارش سبد گل انتخابی دلخواه در میان طیف تنوع گسترده سبد گل های مختلف داشته باشید. سبد گل می تواند کاملا متناسب با مراسم مورد نظر تان طراحی و تدارک دیده شود.

انتخاب سبد گل، انتخاب گل های به کار رفته در سبد گل، اندازه ی سبد گل و حجم گل های درونش کاملا می تواند به دلخواه شما انتخاب و به کار رفته شود.

در ادامه ی این مقاله قصد داریم انواع سبد گل های تزئینی را برایتان به اختصار شرح داده و معرفی کنیم. که شما می توانید سبد گل دلخواهتان را از میان آنها متناسب با مراسم مد نظر تان انتخاب و خریداری نمایید.

1-سبد گل خواستگاری

یکی از مناسب ترین کاربری های سبد های گل تزئینی برای مراسم خواستگاری می باشد. انتخاب گل برای مراسمی نظیر مراسم خواستگاری را می توان به جرات یکی از حساس ترین و مهم ترین انواع خرید گل دانست. سبد گل خواستگاری باید به گونه ای طراحی و انتخاب شود که در عین زیبایی، حس ظرافت، وقار و شایستگی کافی را نیز به مخاطب القا کند. در سبد گل خواستگاری می توانید از تزئینات جانبی دیگری نیز نظیر مروارید، ریسه های نگین دار، تور های تزئینی ظریف استفاده نمایید.

عموما برای تدارک سبد گل خواستگاری از رنگ های ملایم و گل های ظریف تر استفاده می شود. خوب است بدانید گل های سفید و صورتی پر مخاطب ترین گل های مورد استفاده در سبد گل خواستگاری می باشند.

2-سبد گل مناسب برای تبریکات

از دیگر مناسبت هایی که می تواند مناسب ترین گزینه برای استفاده از سبد گل باشد می توان به مراسماتی که برای بیان و اعلام تبریکات می باشند اشاره کرد. در چنین موقعیت هایی ارسال یک سبد گل می تواند شکل زیبا و شایسته ای از بیان تبریکات و خرسندی تان برای مخاطب تان باشد.

کاربری های دیگر سبد گل

علاوه بر دو مورد اشاره شده مناسبت های دیگری نیز می باشند که خرید سبد گل برایشان می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد. از این جهت توجه تان را به کاربرد های دیگر سبد گل در زیر جلب می نماییم:

سبد گل برای تبریک تولد، سبد گل برای مناسبت های ویژه مانند روز مادر، سبد گل برای ولنتاین، سبد گل برای افتتاحیه های کوچک.

سفارش و ارسال فوری انواع گل و گیاه از بهترین گل فروشی های ایران

شهر خود را انتخاب کنید

فهرست