ارسال بین المللی گل و گیاه

سفارش گل به خارج از کشور در کمترین زمان

گلمون بیش از ۶ سال سابقه در زمینه ارسال گل به خارج از کشور دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن آماده انجام سفارشات شما در سراسر دنیا میباشد. ارسال گل در ترکیه,امارات,انگلیس و آلمان به صورت فوری در همان روز و در باقی کشور ها عموما از یک تا ۲ زمانبر خواهد بود. توجه کنید سفارشات شما توسط گلفروشی محلی در شهر و کشور مقصد انجام خواهد شد و گل ها به صورت تازه ارسال خواهند شد.

با ارسال گل به خارج از کشور دل عزیزان خودتان را شاد کنید! همواره دوری از فرزندان، عزیزان و آشنایان یکی از سخت ترین مواردی است که می تواند برای هر فردی رخ دهد. وب سایت گلمون با ارائه بستری برای ارسال گل به شهرهای آمریکا، کانادا، ترکیه، آلمان، چین، دبی و امارات عمان، استرالیا و .. برای شما فراهم کرده است.

شما می توانید با سفارش گل به خارج از کشور از وب سایت گلمون، در کمترین زمان و بالاترین کیفیت هدایا و گل مدنظر خودتان را تهیه کنید. علاوه گل می توانید هدایایی از قبلیل ماگ، سبد میوه، هدایای مناسبتی مثل کریسمس، عروسک و … هدیه دهید.

مزیت ارسال هدیه به خارج از کشور

  1. شما در کنار ارسال سریع گل به خارج از کشور می توانید حتی افزودنی هایی مثل، شیرینی، شکلات، بادکنک برای مناسبت های شاد و سفارش خرما و حلوا همراه با بنر تسلیت ارسال کنید! ترکیبی کامل برای سفارش.
  2. ارسال هدیه به خارج از کشور با استفاده از مستر کارت و پرداخت دلاری و ریالی
  3. تحویل گل در همان روز
  4. امکان افزایش تعداد گل های محصول در تصویر
  5. ارسال دقیق و برنامه ریزی شده در روز و ساعت مدنظر شما
  6. پشتیبانی 24 ساعته

چگونه به خارج کشور گل ارسال کنیم؟

کافیست محصولات مربوط به هر کشور را انتخاب کنید تا انواع محصولات را برای سفارش پیدا کنید. سپس می توانید از طریق پرداخت های ریالی و دلاری سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید قبل از سفارش با پشتیبانی 24 ساعته گلمون به شماره 09106664156 ارتباط برقرار کنید.