تعبیر خواب گل نرگس قرمز
تعبیر خواب گل نرگس قرمز

تعبیر خواب گل نرگس قرمز

ممکن است شما در خواب گل نرگس قرمز را به حالت های مختلفی مشاهده کنید. در هنگام پژمرده شدن گل، در هنگام بوییدن آن و یا در هنگام چیدن و هدیه دادن آن به شخص دیگری. تمامی این موارد تعبیر جداگانه ای دارد که پیشنهاد می کنیم با دقت ادامه متن را مطالعه بفرمایید.

تعبیر خواب گل نرگس قرمز در هنگام پژمرده شدن

اگر شخصی در خواب خود گل نرگسی را ببیند که در حال پژمرده شدن است، استثنائا این مورد معنای خوبی را نمی رساند و به این دلیل است که احتمال دارد شخص در آینده دچار بیماری و یا ناراحتی روحی شود. پس معنای اصلی تعبیر خواب گل نرگس قرمز در هنگام پژمرده شدن، بیماری و ناراحتی است.

تعبیر خواب گل نرگس قرمز در هنگام بوییدن

حتما شنیده اید که بوی گل نرگس یکی از عطرهایی است که در بهشت به مشام ما می رسد و اگر شخصی در خواب بیند که در حال بوییدن گل نرگس قرمز است، حتما نیکویی و خوبی به وی می رسد و معنای خوبی دارد. این حرف را منوچهر مطیعی تهرانی تاییده کرده است که بوییدن این گل در هنگام خواب، مبارک است.

بر خلاف ظاهر این قضیه و این که در دنیا واقعی، هدیه دادن گل به دوستی که برای شما عزیز و مهم است، در خواب دیدن چنین امری زیاد معنای خوبی را نمی رساند و اغلب معنای جدایی در آینده را دارد.
بزرگان گفته اند که اگر زنی در خواب ببیند که گل نرگسی را از زمین جدا کرده و کنده است، این معنای جدایی و طلاق گرفتن از شوهرش است. هم چنین هدیه دادن این گل به همسر خود در خواب به معنای جدایی بین آن ها است.

اما اگر مجرد هستید و هنوز ازدواج نکرده اید، چیدن گل نرگس قرمز در خواب، به معنای رسیدن غم و اندوه بر شخص است و اصلا معنای خوبی نمی دهد. پس در حالت کلی چیدن این گل در خواب چه برای انسان های متاهل و چه مجرد معنای خوبی را نمی رساند.

در حالت کلی تعبیر خواب دیدن گل نرگس به معنای شور و اشتیاق، ذوق و عشق فراوان است، اما اگر آن را در حالت چیدن و یا پژمرده شدن دیدید معنای نیکی را نمی رساند.

یکی دیگر از مواردی که اغلب در خواب با دیدن گل نرگس ختم می شود، هدیه گرفتن این گل از شخصی که مرده است و ما آن را می شناسیم و یا یکی از نزدیکان ماست. دیدن این مورد هم معنای خوبی را نمی رساند و بیشتر بزرگان گفته اند با دیدن این خواب مهم نیست که گل نرگس چه رنگی دارد، به زودی عزادار خواهیم شد و یکی از نزدیکان خود را از دست خواهیم داد و در مجلس عزا شرکت خواهیم کرد.

گاهی اوقات خواب می بینیم که گل نرگس قرمز، بنفش و یا سفید را می کاریم. این به معنای رسیدن مال و ثروت اندک اما متعدد به ماست و اغلب افرادی این خواب را می بینند که کسب و کار جدیدی را راه اندازی کرده اند و به دنبال کسب درآمد هستند.

تعبیر خواب گل نرگس قرمز
تعبیر خواب گل نرگس قرمز

اما اگر ببینی که در خواب گل نرگس قرمز را زیر پای خود له می کنید به معنای حریص شدن شما در کاری است که عاقبت خوبی برای شما نخواهد داشت، بیشتر اوقات این خواب معنای طمع کاری افراد را می رساند.

گل نرگس رنگ های مختلفی دارد که دیدن هر کدام از آن ها در خواب معنای متفاوتی را می رساند، اما در این مطلب سعی کردیم بیشتر در ارتباط با تعبیر خواب گل نرگس قرمز صحبت کنیم که در حالت های مختلف، معانی متفاوتی را می رساند. هر چند با دیدن گل نرگس سفید در خواب به معنای لبریز شدن درون شما از احساس و عواطف است، ولی به هر حال بیشتر تمرکز این متن در ارتباط با گل نرگس قرمز است.

گاهی اوقات در خواب گل نرگس قرمزی را می بینیم اما هیچ کاری با آن نمی کنیم، یعنی نه آن را می چینیم، نه بو می کنیم و نه له می کنیم تنها آن را در خواب خود می بینیم. دیدن این گل در خواب معنای خوبی را می رساند که بیشتر خانوم ها آن را در خواب می بینند. اگر مجرد هستید و گل نرگس قرمز را در خواب مشاهده کردید این معنی را می رساند که در آینده با مردی ایده آل ازدواج خواهید کرد که شما را دوست دارید و شما نیز به وی عشق می ورزید. اگر متاهل هستید و این گل را در خواب ببینید به معنای این قضیه است که صاحب دختری زیبارو در آینده می شوید. پس در هر کدام از حالت ها معانی مختلفی را می رساند.

امام صادق حدیثی زیبا در رابطه با تعبیر خواب گل نرگس قرمز دارند. ایشان می فرمایند که با دیدن این گل در خواب می توانید سه وجه را در نظر بگیرید:

دوستی ثابت قدم و استوار
فرزند
مردی که بسیار مهربان است و شما به وی عشق می ورزید

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد گل نرگس وجود دارد این قضیه است که در خواب با حالات مختلفی آن را مشاهده خواهیم کرد. هر کدام از این حالات معانی مختلفی را می رساند که در این مطلب به صورت کامل آن را توضیح دادیم. به هر حال اگر قصد داریم در مورد تعبیر خواب گل نرگس قرمز، اطلاعات بیشتری به دست آورید و یا این که خوابی دیده اید که هیچ کدام از حالت هایی که در بالا عنوان کردیم را نداشت می توانید با ما ارتباط بگیرید.

به هر حال گل نرگس قرمز یکی از زیباترین گل هایی است که در جهان وجود دارد و در دنیای واقعی می توانیم از الطاف زیبایی این گل برای هدیه دادن به دوست و آشنایان استفاده کنیم.

 

سفارش و ارسال فوری انواع گل و گیاه از بهترین گل فروشی های ایران

شهر خود را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید